Бухгалтерія

ПОЛІЩУК Ольга Федорівна

ПОЛІЩУК Ольга Федорівна

Головний бухгалтер

тел. +38(0332)75-78-70

Бухгалтерія – фінансово-економічний структурний підрозділ фахового коледжу, який підпорядкований директору. Забезпечує контроль фінансових потоків, своєчасність платежів та виміряє фінансовий пульс закладу освіти.

Бухгалтерський облік у фаховому коледжі ведеться безперервно з дня його реєстрації у відповідності до Закону України  № 996-ХІУ від 16.07.1999 «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», який визначає організацію, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні. Забезпечення складання та подання фінансової та бюджетної звітності здійснюється відповідно п.18 Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі (затверджений наказом Міністерства фінансів України від 28.02.2017 № 307, зі змінами) та п. 14 Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44, зі змінами). Формування фінансової та бюджетної звітності проводиться з використанням програм ІАСУ та «Є-Звітність».

Склад бухгалтерії встановлюється штатним розписом. Обов’язки кожного працівника бухгалтерії регламентуються їх посадовими інструкціями.

Склад бухгалтерії:

Прізвище, ім’я та по батькові Посада
Поліщук Ольга Федорівна Головний бухгалтер
Горбач Наталія Миколаївна Заступник головного бухгалтера з оплати праці
Ходаковська Наталія Ростиславівна Бухгалтер з оплати стипендії та пов’язаних з нею розрахунків
Павлович Неля Миколаївна Бухгалтер з обліку активів
Гаврилюк Олена Миколаївна Бухгалтер з публічних закупівель
Вітвіцький Олександр Олександрович Економіст