01.03.2019

II Обласна інтелектуально-розважальна гра “Ліга юних економістів”

II Обласна інтелектуально-розважальна гра “Ліга юних економістів”

1 березня 2019 р. у Коледжі технологій, бізнесу та права відбулася інтелектуально-розважальна гра “Ліга юних економістів”.

У конкурсі взяли участь три команди: «Шалені фінансисти» (Луцький навчально-виховний комплекс #9), «Кролики» (КЗ Луцька гімназія #21 ім. Михайла Кравчука) та «Гепта» (КЗ загальної середньої освіти Луцький ліцей #27 Луцької міської ради Волинської області).

Конкурсна програма складалася з п'яти завдань: «Презентація», «Правда-неправда», «Вгадай професію», «Інтелектуальна естафета», «Сімейний бюджет» і бонусного завдання для вболівальників – «Краща команда підтримки».

Оцінювали знання і навички юних економістів поважне журі: голова – кандидат економічних наук, директор ТОВ «Консалтинг-центр», головний бухгалтер Волинського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», виконавчий директор ГО «Центр громадянської освіти» Ольга Іванків та члени журі – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку та аудиту СНУ ім. Лесі Українки, випускниця коледжу Катерина Мельник та бухгалтер відділу з питань внутрішньої політики Волинської облдержадміністрації, випускниця коледжу Ірина Жук.

За результатами напружених змагань команди здобули перемогу у номінаціях: «Гепта» - Юні інтелектуали, «Кролики» - Найкреативніші економісти та «Шалені фінансисти» - Юні бізнесмени. А золотий кубок переможців «Ліги юних економістів» виборола команда «Гепта».

Крім того, усі учасники конкурсу отримали грамоти та сертифікати, що дають право на позаконкурсний вступ на навчання за спеціальностями «Облік та оподаткування» і «Фінанси, банківська справа та страхування» за кошти юридичних та фізичних осіб.