09.03.2018

I Обласний конкурс учнівської молоді «Ліга юних економістів 2018»

I обласний конкурс учнівської молоді «Ліга юних економістів 2018»

Школярі краю позмагалися за щасливий квиток у професійне майбутнє під час I обласного конкурсу учнівської молоді «Ліга юних економістів 2018».

Чотири команди школярів завітали у Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки з єдиною метою – у інтелектуальному змаганні довести своє прагнення присвятити життя економічному зростанню держави.

Визначальна мета профорієнтаційного заходу «Ліга юних економістів 2018» - підвищити професійні навички та вдосконалити знання школярів з економіки. Конкурентна боротьба слугує стимулом для їх подальшої роботи. «Наші педагоги допомагали нам у підготовці до цих змагань. Така підтримка стимулює нас вірити в себе, захищати честь нашого навчального закладу, відстоювати свої права та власну думку. Це хороша платформа для обміну думками та порівняння наявних знань, - переконані учасники дійства. – Це нагода виявити знання і вміння, які ми набули під час уроків економіки, показати загальну ерудицію, вдосконалити навички само презентації».

Конкурс відбувся у п’ять етапів: «Візитка команди», «Правда – неправда», «Вгадай професію», під час якого учасник мав вгадати професію, що зашифрована у ребус; «Інтелектуальна естафета» - тут учасники команди по черзі розв’язували завдання математично-економічного спрямування; «Сімейний бюджет» - учасники команди колективно склали проект сімейного бюджету та обґрунтували висновки про можливість його виконання.

За висновками незалежного журі у напруженій боротьбі переможний трофей здобула команда «Дивіденд» Луцького НВК «Гімназії №14».