Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі УкраїнкиЛекція від стейкхолдерів компанії ТОВ «FINCAR»
Для здобувачів освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відбулась надзвичайно змістовна лекція від стейкхолдерів компанії ТОВ «ФІНКАР».
Спікерами стали:
🔹 Андрій Гапанюк — провідний фахівець з продажу кредитних угод;
🔹 Мар’яна Людва — HR-менеджер ТОВ «ФІНКАР».
Темою зустрічі було «Автострахування у кредитних угодах: досвід FINCAR» — актуальний та практично орієнтований аспект, який поєднує фінанси, страхування та реальні кейси роботи з клієнтами.
Під час лекції здобувачі освіти дізналися про:
особливості автострахування при оформленні кредитних продуктів;
ризики та переваги страхових програм для різних категорій клієнтів; особливості страхування вантажного автотранспорту;
практичні кейси з діяльності компанії та типові помилки, яких варто уникати;
важливість комунікації та ролі HR у формуванні професійного колективу;
сучасні тенденції ринку фінансових послуг та страхування.
Лектори поділилися цінними інструментами, що допомагають у повсякденній роботі фінансових консультантів та фахівців з кредитування.
Такі зустрічі — чудова можливість для студентів наблизитися до реальної професійної практики, зрозуміти потреби ринку та побачити роботу фінансово-страхового бізнесу зсередини.
Дякуємо представникам ТОВ «ФІНКАР» за партнерську підтримку, відкритість і готовність ділитися досвідом!
Разом формуємо якісну професійну освіту.