07.04.2020

Відпочиваємо разом

Відпочиваємо разом

14-15 жовтня 2017 року за сприяння профспілки була організована екскурсійна поїздка за маршрутом Луцьк - Умань — Шевченкове – Моринці – Канів - Луцьк.
Працівники коледжу-члени профспілки мали змогу насолодитися чудовими краєвидами Національного дендрологічного парку "Софіївка". Це справді казковий парк, створений заради кохання одного з найбагатших польських магнатів Станіслава Потоцького до чарівної Софії, місце, що надихає і змушує вкотре повірити у всемогутню силу кохання.
Наступного дня відвідали Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка" – побували у селах Моринці та Шевченкове (Керелівка) Звенигородського району Черкаської області. Якщо Моринці – колиска великого поета, то Керелівка – його перший життєвий навчитель.
Логічним завершенням екскурсії стало відвідання святині українського народу – могили Кобзаря на Чернечій (Тарасовій) горі у Каневі. Кожен з подорожуючих мав змогу схилити голову перед великим Тарасом, гостріше відчути у собі національну приналежність до української родини.


Дякуємо усім, хто розділив з нами нові враження та емоції і запрошуємо до нових подорожей!