27.10.2023

Збірна ФКТБП виборола срібло у першості університету з настільного тенісу за календарем Спартакіади ВНУ імені Лесі Українки

24 та 25 жовтня у спортивному залі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулися захоплюючі змагання з настільного тенісу в рамках студентської Спартакіади 2023-2024 навчального року. Студенти виявили великий інтерес до цього заходу, демонструючи свою любов до цієї захоплюючої гри. Учасники змагалися з ентузіазмом, прагнучи прославити свій факультет чи фаховий коледж. Весь спортивний захід був наповнений атмосферою змагань, а підтримка вболівальників ще більше підсилювала атмосферу змагань.
У жіночій категорії перемогу здобула студентка фахового коледжу Кравчук Божена, виборовши гідне перше місце. Команда фахового коледжу, в складі якої були Божена Кравчук (група Б-31) та Владислав Клямар (група Т-31), показала вражаючу гру та зайняла почесне друге місце.
Під час церемонії нагородження хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв російсько-української війни, нагадавши, що героїзм та відвага наших воїнів ніколи не будуть забуті, підкресливши визнання та повагу до тих, хто втратив здоров’я та життя внаслідок цієї війни.
Переможців, призерів та учасників змагань привітали проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна та декан факультету історії, політології та національної безпеки Ярослав Ярош.
Ці змагання стали яскравою подією у спортивному житті університету, демонструючи наполегливість студентів у різних галузях спорту.
Щиро вітаємо переможців та призерів змагань.