21.10.2023

Владислав Приймак, студент Фахового коледжу, здобув подвійну перемогу на відкритих змаганнях з легкої атлетики у Луцьку

18 жовтня 2023 року відбулися захоплюючі Відкриті змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2008 р. н. «Кубок Луцького міського голови», де відзначився талановитий спортсмен Владислав Приймак, студент Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки (група С-21).
Владислав Приймак продемонстрував високий рівень майстерності, здобувши перше місце у змаганнях з бігу на короткі дистанції 100 м з вражаючим результатом 11,93 секунди. Його швидкість, сила та витривалість дозволили йому блискуче виступити у цих змаганнях. У змішаній естафеті 4×100 м Владислав очолив збірну команду, здобувши перше місце з результатом 51,32 секунди. Його вміння співпрацювати в команді з партнерами зіграли вирішальну роль у цьому захоплюючому змаганні.
Дві перемоги свідчать про його великий потенціал та талант у спортивній галузі, а також уміння Владислава  працювати в команді та досягати спільних цілей. Він став прикладом наполегливості для інших молодих спортсменів, які прагнуть досягти високих спортивних висот.
Вітаємо Владислава з цим вражаючим досягненням. Бажаємо подальших успіхів у майбутніх змаганнях, а також невичерпної енергії та стійкості в досягненні своїх спортивних мрій.