28.02.2023

Вітаємо з призовим місцем студентку ФКТБП!

У місті Бровари, Київської області, з 22 по 25 лютого 2023 відбувся Зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів.

Серед численних учасників чемпіонату з усіх куточків України була і студентка ВСП «ФКТБП ВНУ імені Лесі Українки» Олена ШАХРАЙ, яка вдало поєднує навчання у фаховому коледжі та заняття в КЗ «СДЮШОР плавання Луцької міської ради».

Олена вдало розпочала свої виступи з першого дня, завоювавши срібну медаль у своїй віковій категорії на дистанції 100 м. брасом. На наступний день вона також зайняла п’єдестал пошани зі ще однією срібною нагородою уже за дистанцію 50 м. брасом.

Дирекція та увесь колектив Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки вітає нашу юну плавчиню з черговими значними здобутками у спорті та бажає їй нових перемог та звершень!