12.05.2023

Студент фахового коледжу – Артем СТЕПАНОВ, увійшов до складу збірної України по футболу U-16

Студент  фахового коледжу – Артем СТЕПАНОВ, увійшов до складу збірної України по футболу U-16

З 04 по 16 травня 2023 року у  Словаччині проходить міжнародний турнір з футболу серед збірних команд U-16. У складі збірної команди України виступає здобувач освіти фахового коледжу – Артем Степанов, який вдало поєднує свою футбольну підготовку та навчання на спеціальності «017 Фізична культура та спорт». У першому ж матчі проти збірної Словаччини, на 25 хвилині 1 тайму Артем відкрив рахунок та вивів збірну України вперед. І хоча матч між збірними закінчився з рахунком 1:1, для Артема це був перший гол у офіційних іграх за збірну команду.

Попереду, на нашу команду чекають матчі зі збірними Ірландії (12.05.2023) та Латвії (15.05.2023).  Тож бажаємо нашому студенту-футболісту подальшого професійного зростання, побільше забитих голів та перемог на футбольному полі.