19.04.2021

Рекомендовано Відокремленим структурним підрозділом "Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університете імені Лесі Українки", гриф надано навчально-методичним виданням на підставі рішення Методичної ради фахового коледжу

Протокол № 6 від 17.08.2021

 1. Шух В. В., Обломська А. Б. (укладачі). “Галантерейні товари” Опорний конспект лекцій для студентів спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” .
 2. Олійник А. Я. (укладач). «Обладнання підприємств торгівлі: збірник ситуаційних завдань з механічного обладнання» для студентів спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.
 3. Радченко О. В., Реус О. В. (укладачі). Методичні рекомендації до проходження та виконання завдань з навчальної та навчально-виробничої практики для студентів спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.
 4. Філоненко О. В. (укладач). Баскетбол. Тактичні дії гравців у нападі укладач (методичні рекомендації).
 5. Таранчук О. Г., Щебет Р. М. (укладачі). Збірник завдань з математики для вступників на основі базової загальної середньої освіти.
 6. Данилюк І. В. (укладач). Написання власного висловлювання на ЗНО з української мови та літератури для студентів 2 курсу (методичні рекомендації).
 7. Шадловська Л. А. (укладач). Опорний конспект лекцій з навчальної дисципліни «Українська література» для студентів 1 курсу.
 8. Новосад Н. П. (укладач). Збірник завдань для контролю навичок читання з навчальної дисципліни «Іноземна мова» для студентів 1 курсу.
 9. Кисляк С. В. (укладач). Методичні рекомендації до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Барна справа» для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

 

Протокол № 4 від 19.04.2021

 1. Авдєєва А. П. (укладач). Збірник ситуаційних завдань із розділу «Теплове устаткування» навчальної дисципліни «Устаткування закладів ресторанного господарства» для студентів спеціальності 181 «Харчові технології».
 2. Крапостіна С. М. (укладач). Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з навчальної дисципліни «Маркетинг» для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
 3. Ткачик О. О. (укладач). Методична розробка відкритого засідання секції студентського наукового товариства «Історія: Україна і світ» на тему: «Андрей Шептицький – мистецтвознавець і меценат культури» для студентів усіх спеціальностей.

 

Протокол № 3 від 22.03.2021

 1. Веремей С. В. (укладач). Антологія студентської поезії.
 2. Головачук Н. М. (укладач). Методичні рекомендації до підготовки семінарських занять з навчальної дисципліни "Нотаріат в Україні" для студентів спеціальності 081 Право.
 3. Кравчук Г. Ю., Маркеєва Т. А. (укладачі). Методичні рекомендації до підготовки, оформлення та захисту курсових робіт з навчальних дисциплін "Цивільне право України" та "Кримінальне право України".
 4. Макарук К. В. (укладач). Навчально-методичні матеріали засідання секції "Громадянська освіта" студентського наукового товариства на тему: "День Покрови Пресвятої Богородиці у долі українського народу: історичний нарис.
 5. Новосад Т. І. (укладач). Довідник керівника закладу ресторанного господарства.
 6. Новосад Т. І. (укладач). Методичні рекомендації до підготовки, оформлення та захисту курсових проєктів з навчальних дисциплін "Організація виробництва в закладах ресторанного господарства".
 7. Філоненко О. В. (укладач). Основи техніки і тактики гри у волейбол (методичні рекомендації).
   

Протокол № 2 від 08.02.2021

 1. Веснянка В. М., Дубік Л. Р. (укладачі). Завдання олімпіади з навчальної дисципліни "Природничі науки. Біологія та екологія".
 2. Жукова Д. В. (автор). Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з навчальної дисципліни “Бухгалтерський облік” для студентів 2 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
 3. Прищепа І. А. (укладач). Методична розробка показового засідання секцій студентських наукових товариств “Гермес” та “Комерція – це мистецтво” на тему: “Сучасний асортимент та конкурентоспроможність йогурту на ринку України”.
 4. Шух В. В., Обломська А. Б. (укладачі). “Товарознавство господарських, будівельних та товарів культурно-побутового призначення”: опорний конспект лекцій для студентів спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. 1 семестр.