08.07.2024

Обговорення практичної підготовки здобувачів освіти спеціальості 017 Фізична культура та спорт за участі стейкхолдерів

Обговорення практичної підготовки здобувачів освіти спеціальості 017 Фізична культура та спорт за участі стейкхолдерів

У Фаховому коледжі відбулось розширене засідання циклової комісії Природничих дисциплін, спорту та цивільної безпеки, на яке запрошено стейкхолдерів для обговорення практичної підготовки здобувачів освіти фахового молодшого бакалавра спеціальості 017 Фізична культура та спорт.
Присутні члени циклової комісії, керівники баз практик, здобувачі освіти груп С – 11 та С – 21. Зустріч проведена у змішаній формі – онлайн та офлайн, яка дозволила ґрунтовно розглянути питання практичної підготовки, зібравши одночасно представників усіх ланок. 
У своєму виступі керівник фізичного виховання – завідувачка відділення фізичної культури та спорту Оксана Тесунова вичерпно охарактеризувала зміст та послідовність практичної підготовки відповідно до Наскрізної програми практики підготовки фахового молодшого бакалавра спеціальості 017 Фізична культура та спорт.
 В результаті презентації відбулось обговорення. В ході обговорення заслухані пропозиції, зауваження, побажання. Зокрема, директор КЗ "Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву плавання Луцької міської ради" Олександр Сологуб у своєму виступі відзначав важливість та актуальність практичної підготовки саме на спеціалізованих базах практик, адже від наставництва залежить і професіоналізм, і майстерність, і спортивні досягнення. Даний підхід до підготовки фахового молодшого бакалавра є зважений та професійний. 
 Обговорення дало можливість отримати цінну інформацію з метою покращення якості практичної підготовки фахівців у сфері фізичної культури та спорту, враховуючи сучасні виклики.
 Для нас цінна участь кожного учасника засідання, адже саме професійний тренерський підхід – запорука здоров’я майбутнього покоління, лице та здобутки України на спортивних змаганнях.