07.05.2024

Наші легкоатлети гідно представляють фаховий коледж на змаганнях

Нещодавно на стадіоні «Авангард» стартував відкритий чемпіонат Луцька з легкої атлетики серед закладів вищої освіти. Учасниками змагань стали студенти з 16 закладів освіти. Загальна кількість – майже 200 спортсменів.
Організували змагання Волинський національний університет імені Лесі Українки, департамент молоді та спорту Луцької міської ради та Федерація легкої атлетики міста Луцька.
Студентки ФКТБП Софія Мельник, Марія Лукашук, Валерія Редька, Софія Чміль в естафеті 4х100 м зайняли 3 місце серед дівчат, з чим ми, власне, і вітаємо наших спортсменок.
Окремо хочеться відзначити Приймака Владислава (група С-11), який вийшов у фінал з  бігу на 100 метрів серед юнаків та  посів почесне  3  місце серед майже 50 (п’ятдесяти) спортсменів.
Також дякуємо і відзначаємо решту наших спортсменів, які гідно представили фаховий коледж на вищезазначених представницьких змаганнях, а саме: Владислав Приймак (група С-11), Іван Дубина (група С-11), Андрій Маневський (група ІТ-12),  Павло Бєлов (група ТК-12),  Костянтин Андросюк (група ТК-21), Олег Писаренко (група П-11), Серафим Тихонюк (група ТК-22), Андрій Ткачук (група С-11), Роман Савула (група С-11), Софія Мельник (група С-11), Марія Лукашук (група ТК-11), Христина Калітка (група Б-11), Валерія Редька (група С-11), Софія Чміль (група С-11).
Бажаємо усім нашим спортсменам подальших вдалих стартів, перемог та підкорення нових спортивних вершин.