26.11.2021

Х Всеукраїнський фестиваль «КомерцФест - 2021»!

Відбувся Х ювілейний Всеукраїнський фестиваль професійної майстерності «КомерцФест - 2021»!

26 листопада у Фаховому коледжі технологій, бізнесу та права відбувся Х ювілейний Всеукраїнський фестиваль професійної майстерності «КомерцФест - 2021»!

Другий рік поспіль він проходив дистанційно.

Привітав учасників та членів жюрі «Комерц Фесту» директор Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Станіслав Щеблюк.

У цьогорічному заході взяли участь сім команд із Чернівців, Тернополя, Рівного, Миколаєва, Кропивницького та Луцька.

Всі команди мали виконати чотири завдання:

1. Товарознавець непродовольчих товарів (передбачає участь у конкурсі одного учасника команди, який надає товарознавчу характеристику машин і приладів для кухонних робіт (на вибір): за призначенням, функціональним призначенням, за приводом, способом експлуатації, потужністю, способом перетворення електроенергії, принципом використання тощо.).

2. Сучасний маркетолог (передбачає участь у конкурсі двох учасників команди, які повинні провести опитування споживача для вивчення попиту на машини і прилади для кухонних робіт (зразок обраний у попередньому завданні) і на основі проведеного опитування запропонувати методи стимулювання збуту даної групи товарів).

3. Товарознавець продовольчих товарів (передбачає участь у конкурсі одного учасника команди, який надає товарознавчу характеристику борошняним кондитерським виробам (на вибір): залежно від рецептури і технології виготовлення, за видом начинки, за формою випуску, за особливістю обробки поверхні, за призначенням, за випуском, за видом споживчої упаковки, тощо).

4. Організація торговельного процесу (передбачає участь у конкурсі одного учасника команди, який повинен оформити відео презентацію:

- підібрати місцеве підприємство з виробництва хліба і хлібобулочних виробів і дати йому характеристику: адреса підприємства, юридичний статус; сфера діяльності; асортимент товарів тощо;

- відобразити товарний знак, який дозволяє відрізняти товар даного виробника;

- визначити асортимент хліба і хлібобулочних виробів.)

Оцінювало виконані завдання почесне жюрі конкурсу – кандидат економічних наук, доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Луцького національного технічного університету Оксана Юріївна Речун, приватний підприємець Валентина Іванівна Юревич, провідний фахівець з персоналу гіпермаркету «Нова лінія» Олена Миколаївна Бащук.

Кожну команду-учасницю фестивалю «КомерцФест» відзначили в певній номінації.

Переможцем десятого Всеукраїнського фестивалю професійної майстерності «КомерцФест - 2021» у номінації «Кращі товарознавці непродовольчих товарів» стала команда «КоопЕліт» Луцького кооперативного фахового коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переможцем десятого Всеукраїнського фестивалю професійної майстерності «КомерцФест - 2021» у номінації «Кращі товарознавці продовольчих товарів» стала команда «Чернівецькі підприємці» Чернівецького фахового коледжу бізнесу та харчових технологій.

Переможцем десятого Всеукраїнського фестивалю професійної майстерності «КомерцФест - 2021» у номінації «Прогресивні та сучасні підприємці» стала команда «Krop-бізнес» Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі.

Переможцем десятого Всеукраїнського фестивалю професійної майстерності «КомерцФест - 2021» у номінації «Фахівці торгівельної справи» стала команда «Бізнес-тріумф» Миколаївського фахового коледжу економіки та харчових технологій.

Переможцем десятого Всеукраїнського фестивалю професійної майстерності «КомерцФест - 2021» у номінації «Сучасні знавці ринку» стала команда «Волиняночки» Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледжу технологій бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки»

Переможцем десятого Всеукраїнського фестивалю професійної майстерності «КомерцФест - 2021» у номінації «Інноваційний підхід в підприємницькій діяльності» стала команда «Файне місто» Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі

Переможцем десятого Всеукраїнського фестивалю професійної майстерності «КомерцФест - 2021» у номінації «Комерція як мистецтво» стала команда «Business travelers» Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу.

За участь у Х Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест-2021» учасники кожної команди нагороджуються сертифікатами, які будуть відправлені на пошти навчальних закладів.

А також кожен навчальний заклад отримує подяку за участь у Х Всеукраїнському фестивалі професійної майстерності «КомерцФест-2021», сприяння розвитку професійної та творчої активності студентської молоді.