15.05.2023

Навчально-польові збори зі студентами фахового коледжу

Навчально-польові збори зі студентами фахового коледжу

14 травня зі студентами Фахового коледжу технологій, бізнесу та права ВНУ імені Лесі Українки на одному з військових полігонів області в рамках початкової підготовки громадян до національного спротиву були організовані й проведені навчально-польові збори. Сьогодні, в період повномасштабної війни, високі показники у навчаннях та тренуваннях - це основа успіху в бойовій роботі. Тому учасники військових навчань були налаштовані на серйозну роботу.

Інструктори Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки й Луцького міського молодіжного центру навчали молодь бойовим характеристикам стрілецької зброї, основам і правилам стрільби, порядку заряджання і розряджання зброї, неповної розбірки-збірки автомата Калашникова. А також маневруванню, техніці проведення спеціальних операцій,  базовим навичкам надання само- та взаємодопомоги в умовах бойових дій.

Вишкіл відбувся на дев’яти локаціях. Організація та виконання вогневих вправ пройшли з чітким дотриманням вимог керівних документів. Молодь діяла чітко та злагоджено.

Враження від заходу у здобувачів освіти були яскравими та позитивними, вони по-справжньому відчули, що таке бойова зброя. Навчально-польові збори - це важливий досвід для юнаків і дівчат як майбутніх захисників та захисниць.

Підростаюче покоління показало високий рівень навичок практичної підготовки та свою готовність до захисту України.