03.06.2024

Захоплюючі змагання з мініфутболу

Упродовж 22-23 травня у Фаховому коледжі технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулися захоплюючі змагання з мініфутболу за програмою Спартакіади 2023-2024 навчального року серед збірних команд студентів першого курсу. Організаторами та суддями змагань стали Іван Сидорук та Оксана Тесунова.
Ці дні були наповнені енергією, захоплюючими іграми та емоційно насиченими моментами, які надовго залишаться у пам’яті учасників та вболівальників. Змагання між збірними командами першого курсу стали своєрідним святом спорту та дружби. Попри дружню атмосферу та основну мету популяризації спорту і здорового способу життя, команди продемонстрували запеклу боротьбу, де кожен момент на полі був наповнений адреналіном та непередбачуваністю.
Команда спеціальності "Фізична культура і спорт" зуміла продемонструвати високий рівень гри та впевненість у своїх можливостях. У напруженій боротьбі вони вибороли заслужену перемогу. Запекле протистояння також розгорнулося між командами спеціальностей "Право" та "Підприємництво і торгівля". У результаті друге місце заслужено здобула команда збірної "Підприємництво і торгівля".
Церемонія нагородження стала гідним завершенням змагань. Заступник директора з навчальної роботи Фахового коледжу Ігор Макарук привітав переможців та призерів змагань - команду групи С-11, вручивши головний приз – Кубок, та збірні команди груп ТК-11, ТК-12, ТК-13 та груп П-11 і П-12. Усі учасники змагань за сприянням первинної об’єднаної профспілкової організації Фахового коледжу були нагороджені грамотами та медалями відповідного ґатунку, а також приємними призами. Весь захід проходив у дружній атмосфері. Ці змагання стали не тільки захоплюючим спортивним заходом, але й важливою підтримкою у сприянні здорового способу життя та популяризації спорту серед студентів Фахового коледжу.
Дякуємо командам-учасникам за гарну гру та емоції.