07.04.2020

ПОЛОЖЕННЯ про Міжнародну наукову студентську конференцію

ПОЛОЖЕННЯ
про Міжнародну наукову студентську конференцію
«Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки»


1. Загальні засади

1.1. Міжнародна наукова студентська конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки» (надалі - Конференція) проводиться з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах та інших формах науково-дослідної діяльності.
1.2. У Конференції можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, учні та вихованці професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів за умови профілізації у рамках секційної роботи Конференції, незалежно від форм власності та підпорядкування (надалі - Учасники).
1.3. Конференція проводиться щорічно на базі Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (надалі - Коледж). Співорганізаторами Конференції виступають: Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.
1.4. На Конференцію подаються самостійно підготовлені наукові роботи Учасників з актуальних проблем у галузі природничо-математичних, техніко-технологічних, економічних, соціально-гуманітарних та правничих наук, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі.
На Конференцію не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання та були удостоєні відзнак.
1.5. Наукові роботи виконуються державною мовою країн учасників.


2. Керівництво Конференцією

2.1. Загальне керівництво, організацію та науково-методичне забезпечення Конференції здійснює Коледж.
2.2. З метою досягнення високого рівня проведення Конференції, популяризації науково-пошукової роботи студентської та учнівської молоді, підвищення її престижності організації системи професійно-адаптаційної роботи з творчо-ініціативною студентською молоддю, створюється організаційний комітет до складу якого входять представники депутатського корпусу обласної ради, представники державної адміністрації, провідні науковці, ректорат та вчені Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, інші зацікавлені особи та спонсори.
2.3. Для організації та проведення Конференції створюється робочий організаційний комітет до складу якої входять представники адміністрації та педагогічного колективу Коледжу.


3. Порядок представлення і розгляд робіт

3.1. Щорічно протягом листопада-грудня Учасники подають свої наукові роботи на розгляд навчального закладу, в якому вони навчаються.
Навчальний заклад відбирає кращі роботи та відправляє їх тези в Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
3.2. На Конференцію подаються тези доповідей, оформлені за такими вимогами: обсяг – 2-3 сторінки друкованого тексту шрифтом № 14, через півтора інтервали до 40 рядків на сторінку. Обмеження щодо обсягу робіт можуть змінюватись організатором конференції. Обов'язково повинно бути вказано ім'я і прізвище автора, місце навчання, прізвище та ініціали наукового керівника, його вчений ступінь (посада, звання), назва роботи, література.
3.3. За матеріалами, до початку Конференції планується публікація збірника тез доповідей Учасників.
Якщо тези подано з порушенням вимог щодо їх оформлення, робочий організаційний комітет залишає за собою право повертати їх обов'язково із зазначенням причин.


4. Порядок роботи Конференції

4.1. Конференції проводиться у формі роботи тематичних секцій, де будуть заслухані наукові роботи Учасників.
4.2. Визначення кращих робіт здійснюється на підставі відкритого обговорення кожної роботи. Журі секцій голосуванням приймаю рішення щодо визначення кращих наукових робіт студентів. За рівної кількості голосів членів журі голос її голови є вирішальним. Рішення про переможців конференції прийняте членами журі оформляється відповідним протоколом.
4.3. Протоколи всіх секцій розглядаються робочим організаційним комітетом і на їх підставі затверджуються підсумки проведення Конференції.
4.4. Наукові роботи, представлені на Конференцію, не повертаються.


5. Нагородження переможців конференції

5.1. Нагородження Переможців Міжнародної наукової студентської конференції здійснюється дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації та іншими заохочувальними призами.
5.2. Переможці Конференції можуть бути нагороджені спеціальними призами співорганізаторів, грошовими преміями вищих навчальних закладів, благодійних фондів, спонсорів тощо.


5. Фінансування конкурсу

5.1. Витрати на пересилання робіт до Коледжу а також відрядження Учасників для участі в Конференції здійснюються навчальними закладами, що беруть участь у Конференції.
5.2. Для Учасників Конференції встановлюється організаційний внесок, сума якого може змінюватися організатором.
5.3. Матеріально-технічне забезпечення, витрати на проведення Конференції здійснюються Коледжем .
5.4. Забезпечення канцелярськими товарами здійснює Управління сім'ї, молоді та спорту Волинської обласної держадміністрації.