19.09.2023

Зустріч з учнями 9-х класів Луцької гімназії №17

Зустріч з учнями 9-х класів Луцької гімназії №17

19 вересня до Фахового коледжу технологій, бізнесу та права завітали учні 9-х класів Луцької гімназії №17. Ця зустріч була організована спільно з керівництвом гімназії з метою проведення профорієнтаційної роботи та надання допомоги учням у виборі майбутньої професії. 
Відповідальний секретар приймальної комісії Руслана Щебет ознайомила гостей з історію становлення та розвитку фахового коледжу, розповіла про спеціальності, за якими здійснюється навчання у закладі і опанувавши які учні зможуть отримати у майбутньому обрані професії, ознайомила з умовами вступу, але зауважила, що у наступному році вони можуть мінятись, відповідно до правил прийому. 
Викладачка суспільних дисциплін Лідія Бардюк провела екскурсію фаховим коледжем, показала гостям навчальні кабінети, кухню-лабораторію, актову та спортивну зали, бібліотеку, їдальню та інші приміщення. 
Такі зустрічі з учнями закладів загальної середньої освіти - це можливість отримати потрібну інформацію для впорядкування своїх думок і бажань, які пов'язані з вибором своєї професії, спроба оцінити свої таланти, інтереси і здібності та прийняти рішення яку спеціальність та професію обрати.