Вишиванка, як важлива частина культурної спадщини України!
19 травня, з нагоди Міжнародного дня музеїв та в рамках проведення у фаховому коледжі тижня української культури, здобувачі освіти груп ТК-21 (керівник Оксана Тесунова), С-11 та Т-12 (керівник Іван Сидорук) відвідали «Волинський краєзнавчий музей».
Студенти ФКТБ мали можливість познайомитися з експонатами музею, які є по суті надбанням історико-культурних цінностей України різних епох та визначають нашу державу на різних етапах її існування, як сильну, самодостатню та висококультурну країну. Культура – це те, що формує народ як націю, це звичаї і традиції, історія і духовність, це надбання держави.
Головною експозицією музею, яку відвідали здобувачі освіти фахового коледжу, безперечно стала виставка присвячена українському національному вбранню. Беззаперечним є той факт, що вишивка для українського народу стала невід’ємною частиною культури та одним із способів національного самовираження. Вишиванка стала символом української національної ідентичності, а їх смислове навантаження та естетика завжди буде актуальною. Саме тому, наше самобутнє вишите вбрання є важливою частиною українського національного одягу, яке відображає історичні та культурні традиції нашої країни.
Значна кількість рідкісних, цікавих, самобутніх експонатів музею багатьох відвідувачів, у тому числі і студентів ФКТБ, шо були присутні у краєзнавчому музеї, наштовхнула на думку, споріднену зі словами української письменниці Ліни Костенко: «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни».