
Спартакіада Фахового коледжу: легкоатлетичний крос
9 вересня 2025 року у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбулися змагання з легкоатлетичного кросу, організовані викладачами фізичної культури. Захід проходив у рамках Спартакіади Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки та зібрав здобувачів освіти першого курсу, які із завзяттям боролися за перемогу.
Це був день справжнього спортивного драйву, підтримки та гарного настрою.
Переможцями змагань в індивідуальному заліку стали:
Серед дівчат:
1 місце – Каразія Дарина, група Ф12
2 місце – Корольчук Анастасія, група Т12
3 місце – Одемчук Анна-Марія, група Х12
3 місце – Приходько Анастасія, група Б11
Серед юнаків:
1 місце – Павлючик Владислав, група С11
2 місце – Козачок Дмитро, група Ф11
3 місце – Кревський Назар, група П12
Крос став прикладом не лише сили й витривалості, а й взаємної підтримки. Кожен фініш супроводжувався оплесками, а гарний настрій об’єднував усіх учасників!
Фізична активність — основа гарного здоров’я та високої якості життя. Легкоатлетичний крос у парку імені Лесі Українки вкотре довів, що спорт може бути не лише випробуванням, а й чудовим способом провести час на свіжому повітрі, зарядитися енергією та знайти нових друзів.
Вітаємо переможців та дякуємо кожному студенту за активність і любов до спорту!