03.10.2023

Першість фахового коледжу з шахів за програмою студентської спартакіади ФКТБП

Викладачі фізичної культури Оксана Тесунова та Олександр Ходорчук провели змагання першості фахового коледжу з шахів за програмою студентської спартакіади ФКТБП імені  Лесі Українки. Змагання з шахів пройшли в напруженій боротьбі, де кожен учасник показав свої навички та стратегічне мислення. У кожному турі студенти змагалися за право продовжити свій шлях у фінал.
У перших турах було видно, що всі учасники добре підготувалися до змагань. Вони ретельно аналізували кожен хід супротивника та шукали найкращі варіанти для свого переможного ходу. Було помітно, що студенти не тільки володіють тактичними навичками гри, але й мають велику інтуїцію та здатність до стратегічного мислення.
Поступово кількість учасників зменшувалася, а боротьба ставала все напруженішою. Кожен тур приносив нові виклики та несподіванки. Деякі студенти продемонстрували неймовірну витримку та терпіння, розглядаючи кожен можливий варіант перед тим, як зробити свій хід. Інші вражали своїми швидкими та точними розрахунками, здатністю передбачити ходи супротивника та знайти оптимальну стратегію.
У кінцевому підсумку переможцем змагань між юнаками став Соловей Ярослав, студент групи ТК-13.  Друге місце посів: Росоловський Петро, група П-12, а третє місце зайняв: Панькевич Ярослав, група Ф-12.
Серед дівчат переможцями та призерами змагань стали: 1 місце посіла Мацей Марія-Анна, група П-12, друге місце – Гель Аліна, група Ф-12 та третє місце – Зламан Олександра.
Вітаємо переможців та призерів змагань! Висловлюємо подяку всім учасникам за активну участь у змаганнях. Нехай завжди горить ентузіазм в очах і розкриваються нові можливості. Вперед, до нових перемог!