10.08.2023

Олена Шахрай - втілення таланту та наполегливості

З 27 по 30 липня 2023 року місто Полтава стало свідком незабутніх спортивних досягнень на Літньому чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів. З-поміж багатьох талановитих спортсменів, що боролися за перемогу, виділилася Олена Шахрай – здобувачка освіти Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки.

У перший день чемпіонату на дистанції 200 метрів брасом Олена Шахрай продемонструвала неймовірний старт, завоювавши перше місце серед молоді та абсолютну перемогу з часом 2 хвилини 42,01 секунди. Саме наполеглива підготовка та внутрішній запал плавчині допомогли здобути найвищу нагороду у змаганнях.

Наступного  дня змагань на дистанції 100 метрів брасом Олена знову показала високий рівень підготовки та професіоналізм, фінішувавши другою. Її час – 1 хвилина 13,31 секунди – вразив усіх присутніх та підтвердив, що Олена – одна з головних зірок чемпіонату.

Останній день змагань на дистанції 50 метрів брасом також виявився успішним для Олени. Завдяки її вмінню та стійкості, спортсменка здобула третє місце серед молоді, показаши час - 33,35 секунди.
Виступ Олени Шахрай на чемпіонаті став доказом того, що завдяки таланту та наполегливості можна досягти неймовірних висот у спорті. Її результати на чемпіонаті підкреслили не тільки особистий успіх дівчини, а й важливість спортивної підготовки та розвитку спорту в Україні.

Олена Шахрай стала прикладом для молоді, показавши, що через працю та любов до спорту можна досягти великих цілей. Її здобутки на чемпіонаті залишаться в історії спорту та у студентській спільноті як важливий етап розвитку на шляху досягнення нових висот.